Salon Ma Belle - Rohovládova Bělá

Základní informace o salonu Ma Belle

Kosmetické služby

Jmenuji se Pavlína Kašparová a kosmetický salon Ma Belle jsem otevřela v květnu 2015. Pracuji s německou kosmetikou Janssen Cosmetics. Přivítám Vás v příjemném a klidném prostředí, kde se uvolníte, odpočinete si a zapomenete na čas. Zakládám si na tradičních metodách, nepoužívám přístroje, ale ten nejosvědčenější nástroj – ruce.

Co můžete v Ma Belle očekávat

Před prvním ošetření provádím diagnostiku pleti a podle typu pleti volím způsob ošetření a přípravků. U pleti posuzuji elasticitu, hydrataci a promaštění. Společnost Janssen Cosmetics vytvořila řadu přípravků pro každý typ pleti a lze pleti dopřát vše, co potřebuje.

Hlavními body ošetření je čištění, výživa a regenerace pleti, která je v dnešní době velmi zatěžována vnějšími vlivy, jako je znečištěné ovzduší, smog, UV záření a stres. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí našeho života. Pokud si zakoupíte navíc přípravky pro domácí péči, brzy na své pleti poznáte, že je rozzářená, jemná a vyhlazená.

Profesionální ošetření v salonu je vhodné 1x do měsíce, kdy kosmetička odstraní ucpané póry mazem (komedony), odumřelé kožní buňky z povrchu. Pleť začne lépe vstřebávat vodu, vitamíny a další aktivní látky, lépe dýchá. Masáží dochází ke stimulaci krevního oběhu a metabolismu kůže, tím je pleť lépe vyživována, zároveň jsou rychleji odváděny odpadní látky. Relaxační masáž nepomáhá jenom pokožce, ale i celému tělu a i duši.

Provozní řád

Prohlédeněte si provozní řád salonu Ma Belle v Rohovládově Bělé.

Prohlédněte si salon Ma Belle

Osvědčení a certifikáty

Napište Váš dotaz nebo zprávu

Opište následující kód: 84fb3

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné!

Novinky a akce

Vánoční nadílka od společnosti Janssen Cosmetics

Vánoční nadílka od společnosti Janssen Cosmetics

29.11.2015 | Pavlína Kašparová

Tak a je tu 1. adventní neděle. Pokud nevíte co nadělit svým blízkým pod stromeček, tak firma Janssen nabízí pro Vás řešení - vánoční sady kosmetiky.

Podzimní péče o pleť

Podzimní péče o pleť

15.10.2015 | Pavlína Kašparová

Je ideální čas "uklidit" pleť po letním vydatném sluníčku, dehydrataci, pigmentovým skvrnám. Pleť se může nepravidelně olupovat, tvoří více mazu, dochází k ucpání pórů nebo i ke vzniku bolavých zánětů. Pokožka je na dotek hrubá a nerovná.

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí

21.06.2015 | Pavlína Kašparová

Oční okolí je nejchoulostivější a nejjemnější částí z celého obličeje. Proto vlivem vnějšího okolí (slunce, mráz, vítr), stresem, únavou, nemocemi pleť okolo očí stárne nejdříve.

Mikromasáž očního okolí je vhodná pro ženy i muže od 25 let.

Mikromasáž se skládá z jemných tahů, kroužení, střídání tlaku prstů a trvá 15 - 20 minut. Tímto druhem masáže dochází k posílení svalů kolem obočí, které věkem klesá. Dále dochází k vyhlazení vrásek, snížení otoků a nitroočního tlaku, k lepšímu zprůchodnění dutin. Během masáže nanáším hydratační oční gel a vysoce výživný oční krém, obojí od firmy Janssen Cosmetics. Po masáži se budete cítit odpočinutí, uvolnění a překvapeni viditelným výsledkem. Po mikromasáži očního okolí doporučuji následnou aplikaci oční kolagenové masky, která je vyrobena z čistě přírodního kolagenu, opět značky Janssen Cosmetics.

 

Cena mikromasáže očního okolí: 90,- Kč                                   Cena oční kolagenové masky: 70,- Kč

 

UPOZORNĚNÍ: Před masáží je nutné vyjmout kontaktní čočky. Pokud trpíte nějakým očním onemocněním nebo máte alergii v akutní fázi, nemohu tento druh masáže provést.