Podzimní péče o pleť

15.10.2015 | Pavlína Kašparová

Je ideální čas "uklidit" pleť po letním vydatném sluníčku, dehydrataci, pigmentovým skvrnám. Pleť se může nepravidelně olupovat, tvoří více mazu, dochází k ucpání pórů nebo i ke vzniku bolavých zánětů. Pokožka je na dotek hrubá a nerovná.

Vhodným pomocníkem je exfoliace pomocí ovocných AHA kyselin, chemický peeling. Toto ošetření může odstranit i hlubší nerovnosti na povrchu kůže, pigmentace, jemné vrásky a prozáří unavenou, bledou pleť. Výsledek je rychle viditelný. Pomocí ovocných kyselin se odstraní odumřelá rohovina, pleť se ztenčí a lépe dochází i ke vstřebávání látek z kosmetických přípravků. Toto ošetření je možné provádět pouze v kosmetickém salónu. Tato kúra také pomáhá mastnější a problematické pleti, kdy dochází ke snížení tvorby mazu.

Ideální je 4 -týdenní salonní péče a při domácím ošetření  zvolit šetrné mytí a intenzivní hydrataci. Pokud byste měli zájem o tento druh ošetření, zavolejte na uvedené telefonní číslo a objednejte se. Po provedené diagnostice pleti, Vám doporučím nejvhodnější způsob ošetření určený přímo pro Váš typ pleti.